276 відгуків
+380 (50) 704-41-44
+380 (96) 696-30-36
+380 (63) 149-80-00
Інтернет-магазин автозапчастин "Amortik".

Амортизатор автомобіля: види і призначення

Амортизатор автомобіля: види і призначення
Але буде доречно повторитися для тих, хто прийшов до нас вперше, що саме амортизатор відповідає за плавність руху автомобіля на дорозі. І якщо ця невелика деталь стійки виходить з ладу, ви безсумнівно це відчуєте, адже кожна, навіть сама невелика ямка на дорозі буде відчуватися, як щось, рівне прірви. Більш того, ускладнюється керування автомобілем, особливо на поворотах або при різких маневрах.
Короткий огляд основних типів амортизаторів, їх переваг і недоліків
У цій корисній статті ми вирішили розповісти, які ж бувають види амортизаторів і для яких конкретно випадків призначений кожен з них. Саме від розуміння різниці між запчастинами залежить їх правильний вибір і «здоров'я» вашого автомобіля. Отже, приступаємо до розгляду різновидів...
Насамперед варто вказати, що всі амортизатори умовно розділені на чотири великі категорії – однотрубні (або монотрубные), двотрубні, комбіновані і регульовані.
Однотрубні амортизатори являє собою один циліндр із рухаються штоком всередині, плаваючим поршнем і камерою, в якій міститься стислий газ. Зважаючи на те, що отвори є лише на поршні, такий амортизатор неймовірно тендітний. Серед можливих поломок – пошкодження циліндра, заклинювання поршня та інші популярні проблеми. Серед плюсів – швидка охлаждаемость. Такий тип амортизаторів найчастіше використовується для установки на гоночних автомобілях.
Двотрубні амортизатори складаються з двох циліндрів, розташованих один усередині іншого. У внутрішньому поміщається масло і шток рухається. Зовнішній наповнений повітрям і служить своєрідним резервуаром. Такі амортизатори не тільки значно дешевше однотрубних, але і компактніше, що спрощує установку. Однак на цьому плюси майже закінчуються, так як такий амортизатор повільно охолоджується, що призводить до швидкого виходу з ладу. Більше того, коли амортизатор перегрівається, припиняється гасіння коливань і машину може кидати з боку в бік.
В залежності від наповнення циліндрів розрізняють газові або масляні амортизатори. Але існує і третій варіант. Своєрідний гібрид, іменований комбінованим амортизатором. Це симбіоз однотрубного і двотрубного варіанти. Основною відмінністю є те, що в зовнішньому циліндрі поміщається не повітря, а стиснутий газ під тиском. Такий вид амортизаторів має високу ефективність, він залишається компактним, але при цьому відмінно охолоджується в процесі експлуатації.
Четвертий тип – регульовані амортизатори. Їх функція полягає в тому, що вони мають право аналізувати тип дорожнього покриття та швидкість руху транспортного засобу, в результаті чого виставляється найбільш оптимальна робота деталі. Більше того, водій може здійснювати регулювання і сам. З недоліків – висока вартість амортизатора в порівнянні з іншими типами.
Каталог амортизаторів різних типів в інтернет-магазині «Amortik»
Якщо у вас все ж залишилися питання з приводу того, який саме амортизатор підійде для вашого авто або ви не впевнені, який тип притаманний вашої марки транспортного засобу, ви завжди можете звернутися за допомогою до фахівців компанії «Amortik». Ми пропонуємо вам послугу діагностики на нашому СТО в місті Київ, де вам доступно розкажуть про те, який амортизатор потрібен у вашому конкретному випадку, допоможуть підібрати актуальні варіанти і запропонують заміну.
Запрошуємо вас в наш онлайн-каталог, де можна здійснити перегляд та оформити замовлення!
Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner