Кошик
345 відгуків
Сегодня в магазине выходной. Оставьте заказ или сообщение. Мы обработаем их в ближайшее время.

Chery

На Amortik.com.ua можна придбати тільки ОРИГІНАЛЬНУ продукцію на яку поширюється заводська ГАРАНТІЯ за прийнятною ціною. Таких брендів як - KYB (Японія) , Sachs (Німеччина) , Monroe (Бельгія) , Boge (Німеччина) , Bilstein  (Німеччина), Profit (Чехія) , Al-ko (Іспанія) , Starline (Чехія) та ін.
Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці:
1 2

Амортизатори для Chery: особливості і відмінні характеристики

 

Амортизатори є однією з складових частин системи підвіски. Незважаючи на те, що це лише одна складова деталь, вона відіграє велику роль у встановленні постійного контакту коліс транспортного засобу з дорожнім покриттям.

з Огляду на те, що з-за незадовільного стану вітчизняних доріг підвісна система автомобіля сильно страждає, одним з найбільш частих ремонтів на нашому СТО і не тільки є заміна амортизаторів. Сам процес не є вкрай складним, але все ж ми настійно рекомендуємо довіряти цю задачу професіоналів, які допоможуть зробити заміну найбільш швидко і в точності правильно.

 

Купити запчастини для Chery в онлайн-каталозі «Amortik»

 

Пропонуємо вашій увазі корисну рубрику для автовласників, транспортним засобом яких є Chery. У нас вам випаде можливість придбати передні і задні амортизатори масляного, а також гібридного газомасляного типу для вашого Chery моделей:

 

  • Kimo
  • Elara
  • Amulet
  • Tiggo
  • QQ
  • M11

 

Для вышеуказанных моделей транспортных средств одной из лучших опций будут амортизаторы бренда Kayaba, которые невероятно популярны среди владельцев приемлемой ценой, высоким качеством и надежностью во время движения транспортного средства. Вместе с покупкой вы получаете официальную гарантию от производителя сроком до 24 месяцев (при условии установки на официальной точке продажи).

Для вас мы предлагаем как возможность приобретения подходящего амортизатора, так и услугу его замены на нашем киевском СТО. Приглашаем в эту категорию!